Привіт!
Я- Скупенко Вікторія
Unity 2D/3D C# Developer з досвідом роботи 3 роки.

Я з радістю допоможу у створенні та реалізації Вашого проєкту будь-якої складності, будь то найпростіша MVP або розробка повного циклу для різних ігрових платформ та магазинів.

Для мене кожне завдання унікальне і я вважаю, що неможливо використовувати один метод реалізації для всіх. Працюючи над Вашим проєктом, я повністю вникаю в специфіку замовлення і підходжу творчо до його вирішення.

.
МІЙ ДОСВІД РОБОТИ

88

Створених MVP

45

Створених проєктів під ключ

5 500+

Години проведені в роботі

ІГРОВІ МЕХАНІКИ
Для мене розробка гри це завжди захоплюючий процес, я якісно реалізую Ваш задум та ідею у повній відповідності з технічним завданням у встановлені терміни, задовільнивши усі Ваші очікування та потреби, також я допоможу у створенні затягуючого геймплею для Вашого сеттингу, впровадженні нових, цікавих та захоплюючих механік та допоможу збалансувати гру так, щоб гравці грали саме у Вашу гру.
«Smash! Geometry» – Цікаво та захоплююче! Гра, яка дозволить розвинути навички уважності, реакції, а також просто скоротити вільний час, стоячи у пробці чи черзі.
Правила гри прості та зрозумілі кожному. Гра захоплює і затягує настільки, що ніхто не відмовиться зіграти раз-другий, а то й більше.

ГОТОВІ ПРОЄКТИ
Geometry! Smash
BlockoDice (QBlock) - нова гра головоломка (jigsaw puzzles) і блок пазл, яка поєднує в собі блоки різної форми, як у тетрісі та стиль дошки судоку. Це проста гра для дорослих та дітей, яку можна скачати безкоштовно та грати без інтернету.
Blocko Dice
«Brain Bricks» – захоплююча гра-головоломка для всіх та кожного. Вона стане для вас цікавим дозвіллям, допоможе скоротити час і сприятиме розвитку корисних життєвих навичок. І це однозначно. Адже пазл "Brain Bricks" створювали майстри логічних ігор. А це означає, що головоломка – складна, але дуже цікава.
Brain Bricks
Bg games
We create games that inspire the world
MVP
КОНТАКТИ
+380 66 561 1178
bg.gamestudio@gmail.com
Ukraine, Dnipro.
Скупенко Вікторія
Дякуємо за увагу, я завжди відкрита до співпраці та нових завдань!!
Made on
Tilda